Antrenament Gratuit

Acesta este primul antrenament GRATUIT de mers pe role si dans pe patine cu rotile, din anul 2019.

Scoala de Role impreuna cu magazinul Skates.ro, colaboreaza pentru a sustine tinerii talentati si dornici, sa invete tot ce inseamna mers pe role, freestyle slalom sau dans pe patine cu rotile (Quads).

Acest curs gratuit, insotit de o multitudine de premii si beneficii, este un cadou aniversar din partea Scolii de Role care anul acesta implineste 10 ani de activitate si a magazinului Skates.ro care au fost alaturi de noi inca de la inceput.

Beneficiile participarii la cursurile GRATUITE:

(Toate locatiile): Participantii la cursurile GRATUITE din Parcul Herastrau Bucuresti, Parcul Lumea Copiilor Bucuresti, Parcul Lunca Argesului Pitesti si Parcul Gradina Publica Galati, vor beneficia de 20% reducere la Abonamentul Nelimitat, pe tot parcursul anului 2019.

(Parcul Herastrau, Bucuresti / Parcul Lunca Argesului Pitesti): Aveti sansa de a participa la competitiile organizate dupa eveniment si de a castiga premiile puse in joc de catre Scoala de Role si magazinul Skates.ro.

(Parcul Herastrau, Bucuresti): Veti participa la surpriza anului 2019, un eveniment foarte important ce va aduce o multitudine de avantaje pasionatilor de dans pe patine cu rotile. Pe data de 6 aprilie, la cursul GRATUIT din Parcul Herastrau, vom lansa un proiect nou ce se adreseaza doritorilor de dans pe patine cu rotile. Puteti afla mai multe informatii doar participand la evenimentul de la cursul gratuit.

Premiile oferite castigatorilor concursurilor organizate dupa cursurile GRATUITE:

(Parcul Herastrau, Bucuresti / Parcul Lunca Argesului Pitesti):

  • 20% reducere la Abonamentul Nelimitat, pe tot parcursul anului 2019
  • Abonament Nelimitat GRATUIT, valabil o luna de zile
  • Pachete de 3 cursuri GRATUITE, valabile 14 zile
  • Stickere si tricouri oferite de magazinul Skates.ro si Scoala de Role

(Parcul Herastrau, Bucuresti)

  • O pereche de role de freestyle, profesionale, pentru juniori: FILA NRK Junior, oferita de magazinul Skates.ro ca premiu pentru castigatorul locului 1 la competitia juniorilor.

Pentru a va inscrie la cursul GRATUIT din Pitesti, va rugam sa trimiteti un SMS la 0755451273 care sa contina numele participantului si varsta acestuia.