Loading...
te invatam sa mergi pe role

mersul pe role e mai fun

cu prietenii

Luni, Miercuri si Vineri, de la 19:00 la 20:30

incepand cu 15 APRILIE 2020

Antrenamente de Grup pentru Copii

Antrenamentele de Grup de mers pe role sunt benefice copiilor atat fizic cat si psihic. Mersul pe role este singurul sport din categoria fitness cu eficienta ridicata atat in pierderea in greutate cat si indobandirea si mentinerea unei conditii fizice corespunzatoare, antrenand toate grupele musculare. Antrenamentele in grup ii ajuta pe copii sa devina mai prietenosi, competitivi si ambitiosi, ii scapa de timiditate si ii face sa se integreze mult mai usor in alte grupuri, pe viitor.

Pachete si Tarife 2020

Antrenament de Grup

Un antrenament de grup inseamna o iesire alaturi de un grup de copii deja initiati si cativa instructori certificati, cu foarte multa experienta. Acestia vor acorda atentie sporita copilului tau si il vor ajuta sa se dezvolte atat in mersul pe role cat si pe plan disciplinar si in relationarea cu alti copii.

NOU!

Abonament de Grup

Stim ca piticul tau isi doreste sa vina absolut in fiecare zi la cursurile de role si stim ca si tu iti doresti sa il aduci. Din acest motiv, incercam sa sustinem aceasta pasiune si facem un discount in momentul in care in loc sa platesti pe sedinta, iti iei un Abonament cu 2, 3 sau 4 sedinte pe care le poti efectua in maxim 2 luni.

Acest tip de abonament este unic si ofera acces in fiecare Luni, Miercuri si Vineri, la ora 18:30, in Parcul Herastrau din Bucuresti, la un pret care poate ajunge la 64.99 RON/h!