Bucuresti, Romania

Antrenamente gratuite de mers pe role

ROLE | PATINE CU ROTILE | SKATEBOARD | BICICLETA

Antrenamente gratuite de mers pe role

Scoala de Role a organizat pentru prima data in anul 2018, antrenamente gratuite de mers pe role si dans pe patine cu rotile, la data de 8 septembrie, atat in Parcul Lumea Copiilor cat si in Parcul Herastrau din Bucuresti.

Photo credit: @Maverick Whythe

“Atmosfera a fost una tare relaxata, am reusit sa exersam ca de obicei, cu zambetul pe buze, alaturi de viitoarea generatie de elevi.” – Digori Eugeniu, Instructor Asistent

“Ne-am jucat, ne-am antrenat si am transpirat impreuna, incercand sa ajungem sa facem miscarile pe care ni le-am propus. Am simtit devotament inca de la primul antrenament iar asta este un lucru foarte important.” – Andrei Chirca, Instructor Asistent

Antrenamentul a fost coordonat de catre Pahontu Georgian, singurul instructor certificat international ICP care activeaza in Romania si a fost asistat de catre doi instructori in Parcul Lumea Copiilor si trei instructori in Parcul Herastrau, datorita numarului mare de inscrieri.

Photo credit: @Maverick Whythe

Am fost surprins de cat de tare isi doresc acesti copii sa invete mersul pe role si cat de interesati sunt de tot ce inseamna arta a freestyle slalom-ului. Ne bucuram ca ii putem ajuta sa invete aceasta disciplina ce ne dezvolta atat comportamental, psihic cat si fizic. – Pahontu Georgian, Instructor certificat ICP

Cei care au participat la antrenamentul gratuit de pe 8 septembrie beneficiaza de prima luna de Abonament Nelimitat la doar 400 RON in loc de 500 RON.

Va asteptam in numar cat mai mare la Scoala de Role.

Programeaza-te acum la un antrenament de mers pe role sau dans pe patine cu rotile!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,