Loading...
te invatam sa mergi pe role

Ne-am dorit sa incepem sezonul cursurilor de role in toate orasele in care activam cat mai repede insa din pacate, nu am reusit sa ne concentram in mod egal pentru toate cele 5 locatii. Totodata, nu ne-am dorit sa existe diferente intre lansarile din acest an, asa ca am fost fortati sa reprogrogramam antrenamentul gratuit din Pitesti, de pe 4 mai, pe 1 iunie 2019.

Pentru a ne revansa, am alocat doi instructori certificati orasului Pitesti, pentru toata perioada 21 aprilie – 4 mai 2019, care vor oferi cursuri individuale de mers pe role si dans pe patine cu rotile, cu -17% REDUCERE.

Pe langa acestea, vom stabili o zi pe saptamana in care vom organiza sedinte individuale la pret redus in Pitesti, pana la sedinta gratuita de pe 1 IUNIE 2019, cand vom da startul sedintelor de grup.

Ne cerem scuze pentru amanare si va asteptam cu drag pe 1 iunie 2019, ora 13:00, in Parcul Lunca Argesului din Pitesti, la o sedinta GRATUITA de mers pe role si dans pe patine cu rotile, moment in care vom prezenta si ABONAMENTUL PITESTI, un abonament de grup special pentru Scoala de Role Pitesti.

Pentru inscrieri la sedinta gratuita de pe 1 iunie 2019, asteptam telefonul dumneavoastra la 0755451273 sau un e-mail la contact@scoaladerole.ro in care sa precizati numele participantului, varsta acestuia si numarul de telefon.

Lasă un răspuns

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.