Loading...
te invatam sa mergi pe role

Poate suna putin ciudat insa in acest weekend veti putea darui sanatate invatand sa mergeti pe role si patine cu rotile.

Cum? Simplu!

Sambata, 21 iulie 2018, incepand cu ora 09:00 AM, va asteptam in Parcul Mogosoaia la evenimentul “Daruieste sanatate prin miscare” – acolo se vor organiza diverse activitati sportive (role, handbal, aerobic, yoga, dans etc.) iar Vlad Mihnea, fondatorul Scolii de Role va sustine un show de freestyle slalom artistic.

Imediat dupa demonstratie, Scoala de Role va incepe cateva lectii contra-cost (50 RON / pers.), sustinute de catre Vlad Mihnea si Pahontu George (singurul instructor certificat international ICP, activ in Romania). Acesta este momentul in care dumneavoastra daruiti sanatate invatand sa mergeti pe role, deoarece toti banii obtinuti in urma cursurilor se vor transforma in consumabile medicale necesare interventiilor chirurgicale oferite pro-bono de catre medicii Clinicii Zetta, in beneficiul copiilor si adultilor cu patologii complexe.

 

Va asteptam in numar cat mai mare Sambata, 21 iulie 2018 incepand cu ora 09:00 AM, in Parcul Mogosoaia!

Lasă un răspuns

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.