Bucuresti, Romania
+40 755 451 273
contact@scoaladerole.ro

PATINE CU ROTILE

ROLE | PATINE CU ROTILE | SKATEBOARD | BICICLETA

Patine cu Rotile: te invatam sa mergi pe ele, sa dansezi pe ele si sa zambesti pe ele!


De ce Scoala de Role?


Scoala de Role isi propune sa adune cat mai multi aspiranti la performanta in mersul pe role si patine cu rotile, tocmai de aceea suntem 100% dedicati antrenamentelor, ne angajam in antrenarea permanenta si eficienta si ne dorim sa ajungem la apogeu alaturi de cursantii nostri.

Este foarte important sa alegeti antrenamentele Scolii de Role cat mai curand deoarece formarea stilului se intampla la inceputul aventurii pe patine cu rotile iar un stil incorect de patinaj poate ingreuna foarte tare procesul de invatare.


Care este procesul?


In primul rand vom stabili nivelul la primul antrenament, urmand sa discutam despre asteptarile dumneavoastra (performanta sau hobby) si abia la final vom stabili un plan de antrenament, in functie de rezultatul a celor doua procese anterioare.


Cand incepem?


Chiar acum!

Programeaza-te aici si cumpara-ti un abonament pentru a incepe antrenamentele cat mai repede posibil, pentru a ajunge mult mai devreme sa iti atingi obiectivul.

Loading...


INSCRIE-TE ACUM LA ANTRENAMENTELE PE PATINE CU ROTILE!