Loading...
te invatam sa mergi pe role

Scoala de Role ofera un antrenament gratuit de mers pe role si dans pe patine cu rotile, la inceputul sezonului 2019, pentru a incuraja participarea la sedintele de grup sau individuale pe tot parcursul anului, a celor ce nu sunt convinsi de ce reprezinta cursurile de role.

Cursul gratuit vine cu o multitudine de oferte si avantaje pentru participantii, atat din Parcul Herastrau cat si din Parcul Lumea Copiilor.

Spre exemplu:

  • Participantii la antrenamentul gratuit din Parcul Herastrau, pot participa la o competitie de mers pe role pentru incepatori iar castigatorul va castiga o pereche de role Fila NRK Junior, oferita de magazinul Skates.ro
  • Participantii la antrenamentul gratuit din Parcul Herastrau si Parcul Lumea Copiilor, vor beneficia de o reducere de 20% la Abonamentul de Grup, pe toata durata anului.
  • Participantii la antrenamentul gratuit din Parcul Herastrau vor fi martori ai lansarii conceptului de scoala de dans pe patine cu rotile, alaturi de colegii nostri de la Challenge Arts.
  • Multe alte oferte, avantaje si oportunitati pe care le veti descoperi participand la sedinta gratuita.

Scoala de Role este prima scoala de profil din Romania, fiind infiintata in anul 2009 si lucrand doar cu instructori certificati ICP (International Certification Program). Instructorii nostri sunt singurii instructori certificati din Romania si va ofera garantia calitatii cursurilor de mers pe role si dans pe patine cu rotile.

Lasă un răspuns

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.