ORICE TINE DE TINE

IAR TU POTI FACE ORICE

Initiere pe Skateboard pentru Copii si Adulti

Initierea se face in momentul in care tu sau copilul tau nu ati mai urcat niciodata pe un skateboard si nu va puteti tine echilibrul pe el, nu stiti cum sa va luati viteza, cum sa virati sau sa va opriti. In cadrul initierii in mersul pe Skateboard vei invata toate aceste tehnici si multe altele pentru a transforma mersul pe skateboard intr-o activitate sigura, distractiva si relaxanta.

 

 

Tricks 101 pentru Copii si Adulti

Pachetul Tricks 101 este special conceput pentru cei ce doresc sa invete scamatorii pe skateboard sub indrumarea unui instructor profesionist. In acest fel, elevul invata mult mai rapid si eficient, toate sedintele fiind individuale (cu antrenor personal). Intr-un pachet de Tricks 101, elevul va invata de la tehnicile simple pana la cele pentru profesionisti si de la mers pe skateboard la sol pana la rampe.

 

Pachete si tarife

o sedinta individuala de skateboard costa 120 ron – inchirierea unei placi costa 30 ron/h

SKATEBOARD INCLUS!

Initiere pe Skateboard

Pachetul dedicat initierii pe Skateboard contine 4 sedinte individuale ce au ca scop deprinderea tehnicilor de inaintare, viraj si franare in conditii de siguranta. Dupa ce ai achizitionat pachetul, ai 3 luni la dispozitie sa finalizezi sedintele insa este indicat ca pentru inceput sa aveti cel putin 2 sedinte pe saptamana.

Cu 3 luni valabilitate, te asiguri ca obtii cel mai avantajos pret pe antrenament si poti continua sedintele cand te intorci din vacanta!

Pret: 450 RON

PRIMESTI 10% REDUCERE LA ECHIPAMENT IN MAGAZINUL SKATES.RO

Tricks 101

Pachetul Tricks 101 este dedicat invatarii de trick-uri pe Skateboard si contine 6 sedinte individuale unde vei invata de la tick-uri la sol pana la cele executate pe rampele din skatepark.

Acest abonament este valabil 6 luni si nu este dedicat incepatorilor, respectiv celor care nu au trecut prin pachetul de initiere in mersul pe Skateboard. 

Pret: 700 RON

PRIMESTI 10% REDUCERE LA ECHIPAMENT IN MAGAZINUL SKATES.RO

PROGRAMEAZA-TE

Nu mai astepta – vino la Scoala de Skate!

Întregul conținut al site-ului este proprietatea Școlii de Role din România și este protejat prin drepturi de autor. Orice utilizare a conținutului fără înștiințare și cerere scrisă va fi pedepsită conform legii.

Copyright © 2009 – 2019 Școala de Role